Ankara Yaşamkent Bosch Servisi

Ankara Yaşamkent Bosch Servisi atölyemizde işlem gören beyaz eşya, klima, şofben, kombi gibi ısıtma ve soğutma işlevi gören tüm cihazlarınız en küçük detayına kadar gözden geçirilip, servisimizde son testleri yapılarak kullanımınız için hazırlanarak hizmetinize sunulmaktadır.

Sıradan teknik servisler gibi ürünleri uydurma çözümlerle günü kurtarmayı hedefleyen bir çalışma ve tamirat yapısına sahip değiliz. Cihazı çok iyi bir şekilde inceleyerek gerekli müdahaleyi doğru bir şekilde yapıyoruz. Bu sayede ürünleriniz ilk günkü sağlamlığına ve kalitesine geri dönmektedir. Bakımlı bir üründe sizlere sorunsuz kullanım sağlayacaktır.

Konusuna hakim uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile servisimizde kaliteli bir servis hizmeti sunmayı amaç edinen ve müşterilerimizin memnuniyetinin çok büyük önem taşıdığının farkındayız. Tüm dünyaya tanınmış ve marka kalitesini ispatlamış olan Bosch markasına ait tüm ürünleri için Ankara Yaşamkent Bosch Servisi olarak Ankara’da siz değerli müşterilerimizin sorunlarını gidermekteyiz.

7 Gün 24 saat servis hizmetimiz sayesinde profesyonel ekiplerimiz sayesinde her daim bizlere ulaşabilir, teknik servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle en ummadık zamanda çok ihtiyaç duyduğumuz bir cihazın bozulması demek, istenmemiş mağduriyetleri de beraberinde getiren zor zamanlar demektir.

Bosch Markasının ve servis ağının yaygın olması ve tabi ki en önemli unsurlardan olan yedek parça fiyatlarınında çok uygun olması siz değerli müşterilerimiz için büyük bir fırsattır. Servisimizde onarılan ürünler için garantili teknik servis hizmeti verilmektedir.

Tüm bu hizmetlerimiz doğrultusunda Ankara Yaşamkent Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri sayesinde aranan teknik servis olma imkanı tanımaktadır.

Bosch marka bir çok ürünün teknik servis hizmetini yerinde sunmaktayız.

Ankara Yaşamkent Bosch Servisi olarak atölyemizde tamir ve bakımı yapılan ürünlerle birlikte aynı zamanda yerinde teknik servis hizmeti de sunulmaktadır. Arızalı ürünlerinizi servise götürüp getirme zamanını ve maliyetini de ortadan kaldırdığı için evinizde veya iş yerinizde ki arızalı ürünleriniz yerinde arıza tespiti yapılarak gerekli müdahale yapılmaktadır.

Bosch markasının orjinal parça veya uygun muadil parçası kullanımı ile ürünün yapısını bozmadan onarım yapmaktayız. Orjinal yedek parçalar her zaman öncelikli tercihimiz olmaktadır. Ancak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her iki seçeneği de sunmaktayız.

Bosch markalı tüm elektronik cihazları kullanmakta olan, ürünlerinizin uzun ömürlü olması için gerekli bakım ve onarım hizmeti için kaliteli bir teknik servis desteğine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için ankara yaşamkent bosch servisi olarak hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Ankara Yaşamkent Bosch servisi olarak ürünlerinizin arızalanmasını beklemeden gerekli periyodik bakımları içinde bizleri tercih edebilirsiniz. Düzenli periyodik bakım ve onarımı yapılan cihazların arızalanması diğer cihazlara göre çok çok daha azdır. Tam performansı ile çalışmasını istediğimiz cihazlarımızı gerekli bakımlardan geçirerek ilk günkü performanslarını koruyabilir ve daha uzun süreli çalışmalarını sağlayabilirsiniz.